İÇMESUYU TESİSLERİNİN SOLAR SİSTEM İLE ÇALIŞTIRILMASI İÇİN GÜNEŞ ENERJİSİ İLE ÇALIŞACAK POMPA VE EKİPMANLARI, GÜNEŞ ENERJİSİ PANEL GRUBU VE GÜNEŞ PANELLERİNİN ETRAFINA TEL ÖRGÜ ALIMI İŞİ alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.

Ø 200 MM KORUGE KANALİZASYON BORUSU (BAĞLANTI VE EK PARÇALARI DÂHİL) SN8 VE C EK PARÇASI (PVC BORU ÇIKIŞLI) 200100 MM ALIMI İŞİalımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.

KIRIKKALE İL HALK KÜTÜPHANESİ BİNASI MİMARİ TADİLAT VE GÜÇLENDİRME YAPIM İŞİyapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.

KIRIKKALE MERKEZ İLE BAHŞILI, KESKİN, YAHŞİHAN VE BALIŞEYH İLÇELERİNDE KURULU BULUNAN KENT GÜVENLİK YÖNETİM SİSTEMİNİN (KGYS) GENİŞLETİLMESİ VE MODERNİZASYONU İŞİ alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
 

SPOR MALZEMESİ ALIMI alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

 

 

 

KIRIKKALE MERKEZ ZÜBEYDE HANIM KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ ONARIM İŞİ yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.

KIRIKKALE ÇALILIÖZ MAHALLESİ 4 HEKİMLİ AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ İNŞAATI YAPIM İŞİ yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.

KIRIKKALE DELİCE İLÇE JANDARAMA KOMUTANLIĞI 6 DAİRELİ LOJMAN BİNASI BAKIM VE ONARIM İŞİ yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.